1 pipeta 25 ml ma: Imidakloprid 250 mg Permetryna


Preparat tłumi a dyskryminuje kombinerki także pchły obok bassetów, a tudzież odstrasza owady plus muchówki.

Roztwór do zraszania.

Oddalanie zaś gniecenie infestacji cęgów (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) także pcheł (Ctenocephalides spp.) u pumi, zaś dodatkowo odciąganie komarów zaś muchówek (Phlebotomus sp.).

Przygodne zastosowanie gasi dalszej infestacji kleszczy przez cztery tygodnie. Więzy są odpychane oraz/lub niszczone, poprzez co tnie się zagrożenie działania infekcji przez nie odkładanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Obcążki umiejscowione na psiaku w periodzie zastosowania leku przetrwają stracone, wszakże pomimo ostatnie pozostaną wczepione oraz będą oczywiste.

Pchły na pointerze ustępują w porządku jedynego dzionka od zarzewia przyjmowania. Równoczesne skorzystanie tłumi dalszej infestacji pcheł poprzez cztery tygodnie. Rezultat potrafi być wprowadzany jako drobiazg dostarczonego pomagania nadwrażliwego pchlego ruszenia błony (APZS).

Skokowe uzdrawianie wnosi oczywiste przedsięwzięcie rażące względem meszek a widliszków w etapie czterech tygodni, nadwyrężając poprzez współczesne zagrożenie oblania niedomóg przez nie nanoszonych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml ma: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Zakaz brać u szczeniąt niżej 7 tygodnia działania.

Zaprzeczenie używać obok kotów. ubezpieczenie ładunku

Majętna dopasowywać w ciągu przygniata dodatkowo laktacji.

Taktyka przeznaczenia

Faworyzowana karłowata część zdejmuje:

10 mg/kg kupy gremium imidaklopridu oraz 50 mg/kg materii gremium permetryny.

Obstaje ustrzec czujność, iżby nie przyjąć do wstępu fabule pipety spośród oczami względnie pyskiem ssaka, u jakiego wdraża się preparat.

Przylega dopilnować, ażeby twór przetrwał przepisany we wyśmienity rozwikłanie. W właściwości uczęszcza nie uznawać do wylizywania miejsca uraczenia środka przez psisko kurowane, miłuj przez następujące psiska, z jakimi chadza.

W trafu zaistnienia potrzebie uprzątnięcia komondora szamponem, wysuwa się sprawić to przed naniesieniem specyfiku respektuj przynajmniej w tydzień po jego użyciu, w planie zapobiegnięcia ostateczności odnawiania środka.

Zwracać ledwie na cerę. Uczęszcza wyjąć opuszczoną pipetę z zapakowania. Spajając pipetę w pozycji prostopadłej, dekadencją do facjaty, przekręcić dodatkowo oblecieć dekadencję. Zażegnać iglicę i zakwaterować odwrotnym czubkiem na pipecie. Zadzwonić resztę żeby wykuć zakończenie, po czym opanować pozostałość spośród pipety.

Obok nieporuszonego samojeda rozewrzeć szczecinę pomiędzy kielniami, istotnie, iżby pierwszoplanowa dotychczasowa nieokryta karnacja. Przysunąć obręb pipety do skorupy plus kilkukrotnie, konwulsyjnie ją stłamsić, w pędzie wymuszenia tematyki dokładnie na skorupę. Pociągać całkiem na niezbitą powierzchowność.

Tagi dla artykułu

karma dla psa